ПОШУК
Область
Район (місто)
Місто (мікрорайон)
Тип нерухомості
Тип будівлі
ДЕТАЛЬНІШЕ
Площа
віддо
Кімнат
віддо
Ціна
віддо
за все
кв.м.
гривня
долар (25.14)
євро (27.74)
Оренда
Новини
Понад сто тисяч подолян отримають «живі» кошти за заощадження світла та газу

На своїй сторінці у Фейсбук віце-прем'єр-міністр Павло Розенко написав, що Уряд виплатить монетизовані субсидії протягом першої половини листопада.
«До 15 листопада усі 1,7 млн родин, які включені у відповідні списки на виплату, отримають на руки ці "живі" кошти! Ресурс у розмірі 1,2 млрд. грн. передбачений на цю мету у державному бюджеті України. Тож, переконаний, що жодних затримок у виплатах не буде. Всі отримають належні виплати вчасно і в повному обсязі», - написав високопосадовець.
Щодо подолян, що з завтрашнього дня 106 тисяч жителів області, що подали заяву до місцевих управлінь праці та соціального захисту населення Хмельницької області, почнуть отримувати повідомлення про перерахунок коштів.
«Насправді виплати по окремих районах області почалися ще з 20-их числах жовтня. Станом на 30 жовтня 2017 року 7,4 тисяч громадянам області виплачено частину невикористаних субсидій на загальну суму 4,8 мільйонів гривень», - повідомив начальник управління соціальних гарантій, компенсацій, моніторингу пільгового забезпечення та у справах сім’ї Департаменту соціального захисту населення Хмельницької ОДА Вадим Маруняк.
До речі, загальна сума, яку планують використати на монетизацію субсидій для українців, становитиме 1,3 мільярд гривень. З цих коштів на наш регіон планують виділити близько 76 мільйонів гривень.

Джерело: ye.ua

Дата публікації: 07-11-2017
Гарячі пропозиції
Copyright 2010 RieltBud