ПОШУК
Область
Район (місто)
Місто (мікрорайон)
Тип нерухомості
Тип будівлі
ДЕТАЛЬНІШЕ
Площа
віддо
Кімнат
віддо
Ціна
віддо
за все
кв.м.
гривня
долар (25.14)
євро (27.74)
Оренда
Кредитування
OTP Банк

Історія успіху

У червні 2006 року OTP Bank Plc. (Угорщина) придбав одного з лідерів вітчизняного фінансового сектора – АКБ «Райффайзенбанк Україна», що був заснований у березні 1998 року як банк зі 100% іноземним капіталом.

3 2001 року Райффайзенбанк входив до 10-ки найбільших банків України. На момент придбання Банк обслуговував понад 100 тисяч клієнтів, надаючи повний спектр банківських послуг як корпоративним, так і приватним клієнтам, а також представникам малого та середнього бізнесу. Банк посідав 6-те місце серед банків України за розміром активів, капіталу та кредитно-інвестиційного портфеля і 5-те за розміром кредитів, наданих приватним клієнтам. Мережа філій нараховувала 40 банківських установ на території України. Кількість персоналу становила близько 1500 осіб.

З моменту заснування Банк займає провідні позиції у корпоративному бізнесі та зарекомендував себе як банк-новатор. Одним із перших на ринку банківських послуг України Райффайзенбанк розпочав надавати такі інноваційні для українського ринку послуги, як структуроване торговельне фінансування, проектне фінансування та інші спеціалізовані послуги для великих корпоративних клієнтів.

Високі результати діяльності Банку знаходили своє відображення не тільки в цифрах, але й в оцінці діяльності Банку провідними українськими економічними виданнями. Так, зокрема, за результатами фінансового рейтингу газети «Бізнес» у 2003 і 2004 роках Райффайзенбанк посів перші місця в номінації «Банк, в якому б Ви розмістили депозит». А за результатами 2005 року газета «Бізнес» назвала Райффайзенбанк Україна «Кращим професійним банком 2005». Не менш популярне видання «Інвестгазета» три роки поспіль визнавала Райффайзенбанк Україна лідером фінансового сектора. Кращим банком визнало Райффайзенбанк також провідне англомовне видання Kyiv Post у 2004 і 2005 роках.

Такій історії успіху Банк завдячує, по-перше, широкому спектру довершених та прозорих банківських послуг, по-друге, нашій високопрофесійній команді, яка продовжує самовіддано працювати і намагається максимально задовольнити потреби клієнтів Банку, підтримуючи на високому рівні стандарти європейського сервісу.

Новітня Історія

Після завершення процедури придбання у листопаді 2006 року стовідсотковим власником Райффайзебанк Україна став OTP Bank Plc. І, банк, відповідно, було перейменовано в OTP Bank.

Новий власник Банку – OTP Bank Plc. – є найбільшим банком в Угорщині, що має частку ринку майже 25%.

OTP Bank Plc. було створено в 1949 р. як державний ощадний і комерційний банк. Після приватизації, що розпочалася в 1995 р., частка держави в капіталі Банку зменшилася до однієї привілейованої («золотої») акції, і його акціонерами стала велика кількість приватних та інституційних інвесторів. На даний час 85,9% акцій OTP Bank володіють іноземні приватні та інституційні інвестори.

ОТР Bank Plc. є універсальним банком, що надає повний спектр послуг для корпоративних і приватних клієнтів. В Угорщині до OTP Group входять також великі дочірні структури, що надають послуги в сфері страхування, нерухомості, факторингу, лізингу та управління інвестиційними та пенсійними фондами.

На сьогодні угорський банк має дочірні банки в Україні, Словаччині, Болгарії, Румунії, Хорватії, Сербії, Росії та Чорногорії. ОТР Group пропонує високоякісні фінансові рішення для забезпечення потреб понад 11 млн клієнтів, які обслуговуються у понад 1000 банківських установах в 9-ти країнах. Персонал OTP Group налічує 18 200 осіб.

Кілька причин, чому обрати OTP Bank своїм партнером?

Як універсальна банківська група ОТР Group у роботі з корпоративними клієнтами в Україні фокусується на наданні висококваліфікованих послуг з урахуванням специфіки бізнесу клієнта. Особливо слід підкреслити нові можливості для структурованого торговельного фінансування та проектного фінансування за рахунок синдикованих кредитів з материнським банком.

Вектором розвитку роздрібного бізнесу ОТР Bank є оптимізація мережі філій, збільшення спектра послуг для фізичних осіб, впровадження найсучасніших електронних технологій обслуговування клієнтів, зокрема, телефонного, мобільного та Інтернет – банкінгу.

ОТР Bank має за мету продовження традицій, започаткованих командою професіоналів, та подальше впровадження європейських стандартів якості бізнесу на ринку банківських послуг України.

м. Хмельницький, відділення "Проскурівське"

Режим роботи:
Робота з клієнтами (з понеділка по п'ятницю): 09:30-17:00, обідня перерва: 13:00-14:00
Операційний час банку (робота каси): 09:30-16:00

29019, м. Хмельницький, вул. Шевченка, 11
тел. 0 (800) 300-050 

м. Хмельницький, регіональне відділення

Режим роботи:
Робота з клієнтами (з понеділка по п'ятницю): 09:30-17:00, обідня перерва: 13:00-14:00
Операційний час банку (робота каси): 09:30-16:00

29019, м. Хмельницький, вул. Нижня Берегова, 35
тел. 0 (800) 300-050

Дата публікації: 09-09-2011
Гарячі пропозиції
Copyright 2010 RieltBud