Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /var/www/rieltbud.com.ua/data/www/rieltbud.com.ua/includes/stat.php on line 20
RieltBud
ПОШУК
Область
Район (місто)
Місто (мікрорайон)
Тип нерухомості
Тип будівлі
ДЕТАЛЬНІШЕ
Площа
віддо
Кімнат
віддо
Ціна
віддо
за все
кв.м.
гривня
долар (27.76)
євро (31.72)
Оренда
Послуги

Купівля, продаж і оренда нерухомості в м.Хмельницькому та передмісті

Вам необхідно купити, зняти, продати або здати в оренду квартиру?  АН «Рієлт Буд» має в своєму розпорядженні найбільшу на ринку базу даних об’єктів нерухомості, які продаються, купуються або здаються в оренду в м. Хмельницькому та по Україні. Наша база даних поповнюється і оновлюється щодня, завдяки прямим зверненням клієнтів, ексклюзивним договорами з продавцями нерухомості, а також шляхом моніторингу спеціалізованих видань про нерухомість та всіх доступних баз даних інформаційних агентств.
У структурі АН   «Рієлт Буд»працює спеціалізований відділ по продажу приватних будинків, фахівці якого завжди готові запропонувати Вам широкий вибір будинків, дач і котеджів, які можна придбати або взяти в оренду.
Також до послуг клієнтів нашої компанії база даних пропозицій по вільних земельних ділянок, виставлених на продаж   на території усієї України..


Комерційна нерухомість

Шукаєте вільне нежитлове приміщення?
Ми були одними з перших, хто почав надавати професійні ріелторські послуги на ринку комерційної нерухомості Хмельниччини, і сьогодні висока кваліфікація експертів агентства дозволяє забезпечити Вам бездоганну якість і надійність наших послуг при проведенні будь-яких операцій з будь-якими об’єктами нежитлового фонду нашого міста.

Невеликі та просторі офіси, приміщення під магазини, бари, кафе в Центрі та інших районах , складські та виробничі приміщення - у кожному конкретному випадку фахівці агентства нерухомості   «Рієлт Буд» допоможуть Вам підібрати й придбати, продати, зняти або здати в оренду даний об’єкт максимально швидко і за прийнятною ціною.


Експертна оцінка об’єктів нерухомості

При здійсненні будь-якої угоди з нерухомістю вкрай важливо виробити правильну і актуальну оцінку об’єкта.
Проте сам процес оцінки є виключно складним.
По-перше, оцінювач зобов’язаний досконально орієнтуватися в поточній кон’юнктурі та тенденції  ринку нерухомості в цілому.
По-друге, він повинен уміти «побачити» і точно оцінити індивідуальні особливості кожного конкретного об’єкту нерухомості - ступінь зносу приміщення та будівлі, вартість всіх поліпшень і безліч інших факторів.


В АН  «Рієлт Буд» працюють профільні фахівці, які мають величезний практичний досвід і постійно відслідковують ситуацію на ринку нерухомості Хмельницького. 
Експерт нашого агентства готовий зробити для Вас професійну оцінку ринкової, споживчої, інвестиційної  вартості будь-якого об’єкта.
Звернувшись до нас, Ви можете бути впевнені, що Вашу квартиру, будинок, дачу або об’єкт комерційної нерухомості оцінять швидко, точно і кваліфіковано.

 


Повне юридичне оформлення угоди

Грамотний юридичний супровід операцій з нерухомістю - запорука Вашої впевненості та спокою в подальшому житті.
Висококваліфіковані фахівці юридичного відділу АН   «Рієлт Буд» є експертами в галузі нерухомості і здатні допомогти Вам у вирішенні будь-яких питань, пов’язаних з купівлею, продажем або орендою квартири або іншого об’єкта.

Всі клієнти нашої компанії можуть розраховувати на безкоштовну юридичну консультацію і повний юридичний супровід своїх операцій з нерухомістю.
При цьому однією з характерних особливостей роботи АН  «Рієлт Буд» є постійний моніторинг будь-яких змін в українському правовому полі - таким чином, всі юридичні документи, які використовуються нашою компанією, завжди відповідають останнім вимогам вітчизняного законодавства.

Крім того, висновок і реєстрація договорів купівлі-продажу, оренди, найму квартир і офісів, рекомендації досвідчених нотаріусів та інші послуги здійснюються з урахуванням специфіки кожної конкретної угоди, що гарантує Вам юридичну бездоганність всіх здійснюваних Вами операцій з нерухомістю.


Укладання договорів на надання послуг з продавцями

Особливою гордістю нашої компанії є індивідуальна робота з продавцями, які укладають з АН  «Рієлт Буд» договір на надання послуг, що передбачає проведення Агентством операцій з їх нерухомістю.

Працюючи в повній відповідності з європейськими стандартами ведення ріелторського бізнесу, ми завжди прагнемо до встановлення тісних і довірливих відносин зі своїми клієнтами.
Тому, підписавши відповідний договір з нашим агентством, Ви можете бути впевнені в тому, що для Вас будуть забезпечені краще на ринку якість сервісу і найбільш повний обсяг послуг по Вашому об’єкту.


Ексклюзивний фотокаталог

Зусиллями фахівців нашої компанії сформований і продовжує активно поповнюватися ексклюзивний фотокаталог об’єктів нерухомості Хмельницького та передмісття.
Ми прагнемо до того, щоб кожен житловий і нежитловий об’єкт, з яким працює агентство нерухомості   «Рієлт Буд»був сфотографований і внесений до нашої бази даних.

Щоб підібрати для себе квартиру або інший об’єкт нерухомості, які Ви б хотіли придбати або орендувати, Вам більше не потрібно їздити по місту, витрачаючи свій час на огляд приміщень, розташованих далеко один від одного.
Тепер в будь-яку погоду і в будь-який зручний для себе час, не виходячи з власного будинку або офісу, Ви можете переглянути та оцінити безліч доступних варіантів прямо на екрані свого комп’ютера - у фотокаталозі агентства нерухомості

Всі форми розрахунків

Облік індивідуальних побажань кожного клієнта - одна з найважливіших принципів роботи АН  «Рієлт Буд»
Ми відкриті до будь-яких форм оплати, зручним для наших клієнтів, тому Ви завжди можете вибрати саме той варіант розрахунку, який найбільшою мірою відповідає Вашим інтересам.

Гарячі пропозиції
1-кімнатна квартира. ВІД ЗАБУДОВНИКА!

Квартира в зданій новобудові в центрі міста. Ціна - 7000грн/кв.м.

Дата публікації: 26-01-2016
2-кімнатні квартири в новобудові. БЕЗ КОМІСІЙНИХ!

2-кімнатні квартири в новобудові в центрі міста. Ціна - 6500 грн/кв.м.

Дата публікації: 26-01-2016
3-кімнатна квартира в зданій новобудові. ЦІНА ВІД ЗАБУДОВНИКА!

3-кімнатна квартира в центрі міста. Вартість - 6500 грн/кв.м.

Дата публікації: 26-01-2016
3-кімнатна квартира в центрі міста. ЦІКАВЕ ПЛАНУВАННЯ!

3-кімнатна квартира в зданій новобудові. Вартість - 5500 грн/кв.м.

Дата публікації: 26-01-2016
Copyright 2010 RieltBud